"چای لیل"

شرکت چایسازی لیل از سال 91 پس از بررسی های فراوان بازار ،با نوسازی و تجهیز دستگاهای به روز خط تولید و بسته بندی و GMP مناسب ،بسته بندی های خود را با برند چای لیل وارد بازار کرد.

مدیریت شرکت چایسازی لیل با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت در دهه 40 پا به عرصه ی صنعت چای گذاشت وامروز با بیش از 55 سال تجربه مدیریت دلسوزانه و صادقانه و فعال در تولید چای طبیعی با کیفیت ایرانی فعالیت چایسازی را دارد. شرکت چایسازی لیل ازسال 1381 با ظرفیت تولید سالانه 1000تن چای خشک فعالیت خود را آغازنموده ، این شرکت در دامنه کوههای روستای لیل اطاقور از بخشهای شهرستان لنگرود واقع شده است. چای لیل با تجربه بیش از نیم قرن تولیدچای طبیعی محصولات خود را بصورت بسته بندی های چای ایرانی با نام چای لیل معرفی نموده بلکه کمی از فقدان چای طبیعی با کیفیت در بازار را جبران کرده باشد.ما معتقدیم مردم عزیز ایران لایق بهترین کیفیت برای ارائه مواد غذایی میباشند و دراین راه با تمام وجود سعی خود را خواهیم کرد تا یک محصول با کیفیت و دارای اصالت ایرانی را به شما عرضه کنیم و در این راه هرگز کیفیت محصول و سلامت مردم عزیز را فدای منافع نخواهیم کرد.چون باتمام وجود معتقدیم ارائه محصول با کیفیت نشانه شخصیت شناسنامه تولید و پیشینه و شرط بقای فعالیت ما در آینده خواهد بود.

 
 

خط مشي اين شركت با هدف توليد و عرضه چاي طبيعي ايراني

شرکت چایسازی لیل از سال 91 پس از بررسی های فراوان بازار ،با نوسازی و تجهیز دستگاهای به روز خط تولید و بسته بندی و GMP مناسب ،بسته بندی های خود را با برند چای لیل وارد بازار کرد.اين شركت با ظرفيت توليد سالانه 500تن از محصولات مختلف توانسته جايگاه مناسبي در توليد چاي با كيفيت ايراني داشته باشد.خط مشي اين شركت با هدف توليد و عرضه چاي طبيعي ايراني و سوق دادن ذائقه مردم به مصرف چاي طبيعي بدون رنگ و اسانس و گسترش فرهنگ مصرف وجايگاه چاي ايراني فعاليت مينمايد.محصولات این شرکت دارای پروانه بهره برداری وبهداشتی ساخت از سازمان غذادارو و نشان سلامت بوده و همچنین از معدود کارخانجات تولید چای طبیعی دارای پروانه علامت استاندارد از سازمان ملی استاندارد میباشد. این واحد مجهز به آزمایشگاه تخصصی شیمیایی ،میکروبی و چشایی میباشد که محصولات تولید شده مورد آزمون های مختلف قرار گرفته و در صورت تایید واحد کنترل کیفیت آماده عرضه به بازار میگردد.همچنین این واحد باتوجه به شرایط بالقوه باغات منطقه در شرف دریافت و تایید نشان ارگانیک میباشد تا گامی دیگر در جهت افزایش کیفیت محصولات ارائه شده بردارد. در این شرکت برآن هستیم تا مرغوبترین چای طبیعی ایرانی را فرآوری و بسته بندی کرده و به دست مصرف کننده برسانیم . رسالت این شرکت تعهد به حفظ حقوق مشتریان و ارائه محصول با کیفیت می باشد که تا به امروز به موفقیت انجام پذیرفته است. محصولات چای لیل نتیجه نیم قرن تجربه و همکاری با متخصصان داخلی و خارجی است. برای کسانی که در این شرکت خدمت می کنند ارتقاء روز افزون کیفیت و سلامت محصول، در سرلوحه تعهداتشان قرار دارد.

 
Open chat
چت آنلاین لیل
سلام :)
چه کمکی می‌تونم بکنم؟